Ostrzałka Lansky Tri-Stone Benchstone BS-TR100

299,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Lansky Tri-Stone Benchstone BS-TR100 to uniwersalna ostrzałka do ostrzenia z ręki, która posiada 3 wszechstronnie dobrane powierzchnie ostrzące w postaci płytki diamentowej o gradacji 120, kamienia z tlenku glinu o gradacji 240 oraz ceramiki o gradacji 1000.

Lansky Tri-Stone Benchstone BS-TR100 to ostrzałka o charakterze stacjonarnym, która umożliwia wykonanie zarówno naprawy ostrza jak i pełnego spektrum ostrzenia noża.

Ostrzałkę tworzy polimerowa baza z gumową, antypoślizgową podstawą oraz wyjmowany moduł z trzema powierzchniami ostrzącymi. Osełka może być używana do szybkiego podostrzania, odbudowywania krawędzi tnącej oraz ostrzenia właściwego głowni o niskim, średnim i wyższym stopniu hartowania.

Powierzchnie ostrzące:

  • płytka diamentowa o gradacji 120, służy do odbudowy zniszczonej krawędzi tnacej oraz zmiany profilu szlifu
  • alumina oxide (tlenek glinu) o gradacji 240, kamień do ostrzenia właściwego
  • kamień ceramiczny o gradacji 1000, dedykowany jest do wygładzania krawędzi tnącej

Ostrzenie „z ręki” wymaga pewnej wprawy, dlatego ostrzałka Lansky Tri-Stone Benchstone BS-TR100 zalecana jest raczej dla osób, która mają już doświadczenie w tego typu ostrzeniu.

Co można ostrzyć?



Nóż do mięsa



Folder (nóż składany)



Nóż z hakiem



Nóż uniwersalny



Nóż Santoku uniwersalny



Nóż szefa kuchni



Maczeta



Nożyce



Siekiera



Tasak


 
Lansky
071-089

Opis

Typ ostrza
gładki
Typ ostrzenia
ostrzenie z ręki
Co chcesz naostrzyć?
nóż stalowy, nóż
Rodzaje gradacji
coarse 240, extra fine / 1000, coarse / 120
Typ ostrzałki
płaska duża diamentowa
Materiał ścierny
ceramika (syntetyk), diament, kamień
Producent
Lansky, USA

Dane dystrybutora (rozwiń)
Kolba sp. z o.o.
ul. Wiejska 46
41-253 Czeladź
tel. 32 265 22 00
[email protected]

* Produkt ten został wprowadzony do oferty przed dniem 13 grudnia 2024 r., tj. przed wejściem w życie dyrektywy Unii Europejskiej w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR).

Zakaz wyrzucania do odpadów komunalnych. 

phone
phone