Eko ognisko Woodson 6 - pak

15,50 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Eko ognisko Woodson 6 - pak to ekologiczna rozpałka wytwarzana z drewna odpadowego, makulatury i stearyny roślinnej ułatwiająca rozpalenie ogniska, grilla, oraz pieca.

Eko ognisko Woodson to uniwersalna rozpałka wykonywana z sosnowych drewienek (z recyklingu), trocin, makulatury oraz stearyny roślinnej pozwalająca na rozpalenie gnia niemal w każdych warunkach. Rozpałkę wystarczy obłożyć drewnem, gałęziami lub węglem i wrzucić zapaloną zapałkę do jej wnętrza. Po kilku minutach rozpałka wykonana za nas najtrudniejszą pracą i rozpali ognisko lub grilla w sposób łatwy i ekologiczny.

Woodson
594-007

Opis

Elementy zestawu
pudełko zapałek, 6 sztuk ekologicznej rozpałki
Producent
Woodson, Polska

Dane dystrybutora (rozwiń)
Kolba sp. z o.o.
ul. Wiejska 46
41-253 Czeladź
tel. 32 265 22 00
[email protected]

* Produkt ten został wprowadzony do oferty przed dniem 13 grudnia 2024 r., tj. przed wejściem w życie dyrektywy Unii Europejskiej w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR).

Zakaz wyrzucania do odpadów komunalnych. 

phone
phone