Karabin snajperski ASG LCT SVD-S
Karabin snajperski ASG LCT SVD-S
Karabin snajperski ASG LCT SVD-S
Karabin snajperski ASG LCT SVD-S
Karabin snajperski ASG LCT SVD-S
Karabin snajperski ASG LCT SVD-S
Karabin snajperski ASG LCT SVD-S
Karabin snajperski ASG LCT SVD-S
Karabin snajperski ASG LCT SVD-S
Karabin snajperski ASG LCT SVD-S
Karabin snajperski ASG LCT SVD-S
Karabin snajperski ASG LCT SVD-S

Karabin snajperski ASG LCT SVD-S

6 000,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Karabin Snajperski ASG LCT SVD-S

Długo wyczekiwana, pierwsza na rynku w pełni stalowa replika karabinu snajperskiego SWD w wersji dla wojsk powietrzno-desantowych czyli SWD-S!

Replika została wyprodukowana przez firmę LCT. Jak przystało na tego producenta większość konstrukcji modelu została wykonana z oksydowanej na gorąco stali o wysokiej odporności na korozję. Atrapa suwadła została pokryta powłoką przypominającą chrom. Jak w bojowym odpowiedniku z tworzywa wykonano chwyt pistoletowy, łoże, regulowaną poduszkę policzkową oraz część stopki kolby, sama stopka właściwa jest wykonana ze stali.

Wszystkie elementy są idealnie spasowane, jak przystało na replikę ze stajni LCT, nie uświadczymy tu żadnych luzów czy trzeszczenia.

Wewnątrz repliki znajduje się gearbox oraz komora wzorowane na konstrukcji SWD Real Sword. Koszyk silnika nie jest w standardzie Real Sword, jest to dedykowany element produkcji LCT. Ponadto, replika została wyposażona fabrycznie w system ETU.


Cechy repliki:

- Konstrukcja z oksydowanej stali i wysokiej jakości tworzywa

- Doskonałe spasowanie i wykonanie elementów zewnętrznych

- Dobrej jakości części wewnętrzne pozwalające na tunning mocowy

- Składana na bok kolba ułatwiająca transport repliki nawet z założonym celownikiem

- Montaż pod radziecką/ rosyjską optykę typu "Jaskółczy Ogon"

- Odwzorowanie szczegółów oryginału, takie jak ruchoma atrapa regulatora gazowego i atrapa tłoka gazowego

Zawarte w opakowaniu:

  • Magazynek
  • Replika

Niezawarte w opakowaniu:

  • Zestaw nie zawiera akumulatora ani ładowarki.
We ship to EU countries.
Lct
1152236925
3 Przedmioty

Opis

Tryb ognia
Ogień pojedynczy
Kolor
Czarny
Prędkość wylotowa [FPS]
400
Wersja gearboxa
Gearbox specjalny
Wykonanie
Stal
Pojemność magazynka [szt.]
55
Hop-Up
Tak
Blow Back
Nie
Długość lufy wewnętrznej [mm]
635
Akumulator w zestawie
Nie
System szybkiej wymiany sprężyny
Tak
Rodzaj gwintu na lufie
Brak
Średnica łożysk w GB [mm]
9
Rodzaj wtyku
DEANS / T-connect
Materiał
Tworzywo sztuczne
Patrol Base
Nie
nethansa
Tak
Waga produktu [g]
4500
Długość minimalna [mm]
875
Długość produktu [cm]
113.50
Napęd
Napęd elektryczny
MOSFET/ETU
Tak
Promocja Gunfire 2.0
Airsoft Guns Sale

Dane dystrybutora (rozwiń)
INFINITY FUND sp. z.o.o.
ul. Długosza 42-46
51-162 Wrocław
tel. +48 71 321 03 78
[email protected]

1. ZASADY OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWA

1.1. Produkt należy użytkować wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem. Nieodpowiednie użycie może prowadzić do zagrożenia zdrowia, bezpieczeństwa lub uszkodzenia produktu.
1.2. Przed rozpoczęciem użytkowania produktu należy zapoznać się z jego funkcjami, sposobem obsługi oraz ograniczeniami, aby uniknąć niewłaściwego użytkowania.
1.3. Produkt powinien być użytkowany wyłącznie przez osoby, które zapoznały się z niniejszą instrukcją i rozumieją jej treść.

2. WARUNKI PRZECHOWYWANIA I UŻYTKOWANIA

2.1. Produkt należy przechowywać w miejscu suchym, czystym, z dala od źródeł ciepła, wilgoci oraz poza zasięgiem dzieci.
2.2. Unikać kontaktu produktu z substancjami chemicznymi, wodą, ekstremalnymi temperaturami lub innymi czynnikami mogącymi wpłynąć na jego trwałość i bezpieczeństwo.

3. ŚRODKI OSTROŻNOŚCI PODCZAS UŻYTKOWANIA

3.1. Przed każdym użyciem produktu należy sprawdzić, czy nie posiada widocznych uszkodzeń. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek wad, należy natychmiast zaprzestać jego używania i skontaktować się z producentem lub dystrybutorem.
3.2. Nie stosować produktu, jeśli został on zmodyfikowany lub naprawiany przez nieupoważnione osoby.
3.3. Produkt należy trzymać z dala od łatwopalnych materiałów oraz potencjalnych źródeł zagrożenia.

4. POSTĘPOWANIE W SYTUACJI ZAGROŻENIA

4.1. W razie wystąpienia problemu podczas użytkowania produktu (np. dym, zapach spalenizny, wycieki substancji, nieszczelności), należy natychmiast zaprzestać jego używania, oraz skontaktować się z autoryzowanym serwisem.
4.2. W przypadku zagrożenia zdrowia lub życia należy niezwłocznie skontaktować się z odpowiednimi służbami ratunkowymi.

5. UTYLIZACJA PRODUKTU

5.1. Produkt należy utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wytycznymi dotyczącymi ochrony środowiska.
5.2. Nie wolno wyrzucać produktu wraz z odpadami komunalnymi, jeśli jego skład lub charakter wymaga specjalnego postępowania. Szczegółowe informacje można uzyskać w lokalnych punktach zbiórki odpadów.

6. DODATKOWE INFORMACJE

6.1. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w produkcie oraz niniejszej instrukcji w celu zapewnienia zgodności z obowiązującymi przepisami oraz standardami bezpieczeństwa.
6.2. Wszelkie pytania lub uwagi dotyczące użytkowania produktu należy kierować do działu obsługi klienta dystrybutora.

* Produkt ten został wprowadzony do oferty przed dniem 13 grudnia 2024 r., tj. przed wejściem w życie dyrektywy Unii Europejskiej w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR).

Zakaz wyrzucania do odpadów komunalnych. 

Zawsze stosuj atestowaną wzroku i słuchu. 

phone
phone